VIP HOSTING אחסון אתרים מקצועי טל - 08-8690689 | צור קשר

למה לאחסן את אתרך עם חברתנו ?

חיפוש דומיין
.www
חיפוש דומיין

אחסון אתרים :
ASP.NET 4.0 אחסון
אחסון ASP.NET 4.0
ASP.NET 3.5 אחסון אתרים
אחסון אתרים ASP.NET 3.5
Windows 2008 Server אחסון
אחסון Windows 2008 Server
Windows 2003 Server אחסון
אחסון Windows 2003 Server
SQL 2008 Database אחסון
אחסון SQL 2008 Database
SQL 2005 Database אחסון
אחסוןSQL 2008 Database
AJAX Windows אחסון
אחסון AJAX Windows אחסון
Centos + Apache
אחסון Centos + Apache
mySQL תמיכה ואחסון מסד נתונים
תמיכה ואחסון מסד נתונים mySQL
אחסון אתרים - קוד פתוח
אחסון אתרים - קוד פתוח
wordpress, joomla,drupal


עדכונים ומבצעים:

חדש! חשבונות ריסלרים VIP!
מגוון חשבונות ריסלרים החל מ 156 ש"ח לחודש
לפרטים נוספים

קרא עוד...

 שרת SQL ייעודי נוסף עבור לקוחות אחסון אתריים


קרא עוד...

שרת VPS - עבור אתר חוג


קרא עוד...

פתרונות אחסון שרתים VPS Cloud - "מחשוב ענן" - חדש ב VIP-Hosting


קרא עוד...

למה לאחסן את אתרך עם חברתנו ?

חברה צעירה ודינאמית
חברתנו נוסדה בשנת 2004 והיא צומחת וגדלה כל הזמן. יתרונותינו באים לידי ביטוי בכך שאנו דרוכים ופתוחים לרעיונות חדשים ויצירתיים כל הזמן. כל פתרון שיכול לסייע לכם כלקוחות החברה, יועלה וייבדק עד לרמת ההתאמה המקסימאלית שתסייע לאתר שלכם להגיע לרמה מושלמת ומרשימה ביותר.

ערנות מלאה לצרכים שלכם
אנו נקפיד תמיד לעמוד על הצרכים הייחודיים שלכם ולעדכן אתכם במידה ויש נקודות לשיפור שבהם תוכלו לקדם וליעל את תפעול אתרכם או את השרות שהזמנתם. מילוי כל הדרישות שלכם והתאמת כל מוצר או שרות לצרכים המדויקים שלכם היא חשובה לנו וממריצה אותנו לתת לכם ליווי צמוד ומקצועי לכל אורך הדרך.אחסון אתרים  - הגב החזק של האתר שלכם
אתר אינטרנט הוא יחידה מושלמת הבנויה ממספר מרכיבים, כשלכל אחד מהם הייחוד והצרכים המאפיינים אותו. בכדי שאתר האינטרנט שלכם יהיה מושך תצטרכו לעצב אותו בקפידה, ואם תרצו שימכור או יעביר מסר חשוב, תזדקקו למלא אותו בנתונים ברורים ומשכנעים. כל זה חשוב מאוד אך הנושא הקשור באחסון אתרים הוא זה שיתרום רבות לאתר המושקע שלכם.

אם האתר שלכם לא יהיה נוח וידידותי, הן מבחינת הגולש והן מבחינת התפעול השוטף שלכם, הרי שכל מסר שתנסו להעביר או כל תמונה מרשימה שתנסו להציג, ילכו לאיבוד עקב איטיות או תפקוד לקוי שיאפיינו את האתר שלכם. בסיסו של כל אתר רציני מתחיל ונגמר באחסון אתרים איכותי. חברות אחסון אתרים מחזיקות שרתי אינטרנט שבעזרתם תוכלו למנוע כישלון ועוגמת נפש רבה מעצמכם.

שרתים הם בעצם מחשבים חזקים מאוד המוצבים בחוות שרתים המקושרת לאינטרנט בקווים רחבים מאוד, והם מגובים במערכות חשמל כפולות, גנראטורים וכו'. כך יכול האתר שלכם להסתמך על "גב חזק" ובטוח שימנע בעיות גלישה קשות, המשפיעות לרעה על חוויות הגלישה של כל מי שמתעניין באתר שלכם.

חברה לאחסון אתרים תדאג להציב את האתר שלכם על גבי אחד משרתיה ותטפל גם בהפניית ה"דומיין" (כתובת האינטרנט שלכם) לאתר. החיפוש בגוגל מעלה מספר עצום של חברות אחסון אתרים כשלמעשה רבות מהן, המציגות אתר לאחסון אתרים, כלל אינן חברות. לעתים מדובר באדם בודד שקנה שטח אחסון אתרים גדול דרך האינטרנט מחברה כלשהי בחו"ל, והוא מוכר שטחים במחיר זול.

הבעיה היא שאותו אדם, בעל חברת אחסון אתרים לכאורה, אינו יודע בפועל היכן באמת ממוקם השרת והוא עצמו עשה עסקה וירטואלית. במקרים רבים, כאשר יש תקלות, גם הוא חסר אונים ואין לו מענה, לא לעצמו ולא בעבורכם.

אם האתר שלכם חשוב לכם לא תוכלו להרשות לעצמכם ימים ארוכים בהם האתר "למטה" ואינו זמין. לאחר שסיימתם לבנות את האתר שלכם, עליכם לדאוג לכך שיהיה זמין לכולם ברשת האינטרנט, וזהו תפקידן של חברות אחסון אתרים. 
אחסון אתרים – ושירותים נוספים וחשובים
כחלק ממגוון הדרישות שבעלי אתרים נתקלים בהן, יהיה לכם צורך בשירותים נוספים וחשובים בכל הקשור לניהול האתר. חברה מתקדמת לאחסון אתרים יכולה לספק את מגוון השירותים הנלווים והנחוצים הללו באיכות גבוהה. שרות של אחסון אתרים יכול להיות רק חלק משירותים רבים אחרים שתוכלו לקבל (כמו חבילת MAIL, רישום דומיין ישראלי או בינלאומי, פתרונות VPS, מערכות ניוזלטר, ניהול קבצים, ניהול תוכן, קריאות, ועוד..). מגוון השירותים האחרים של חברות לאחסון אתרים ישלימו את האתר שלכם בכדי שישרת אתכם נאמנה ויוסיף לכם יתרונות רבים בכל הקשור לקשר שלכם עם הגולשים ולכדאיות הכלכלית שלו. בנוסף, חברת Vip-Hosting חברת אחסון האתרים המובילה יכולה להקים עבורכם אתר מושלם, החל מתצוגה פשוטה וייעודית של דף בית בודד, דרך אתרי תדמית מושקעים, ועד לפורטל ווירטואלי רחב מימדים ובעל פונקציות פעילות רבות ומדויקות (כמו חנות ווירטואלית וכד'). שימת הדגש לצרכים והדרישות של כל אחד מסוגי אתרים אלו, הם המבדילים את רמתה הגבוהה של חברת אחסון אתרים מסוימת מאלו הרבות, והפחות מקצועיות, שמציפות את רשת האינטרנט.

אחסון אתרים – כולל שרות רציף ואישי
כל נושא אחסון אתרים הוא רגיש ביותר בהיבט השרות שלו תזדקקו בעתיד. בעיות באתר שלכם, שלא יקבלו מענה מהיר, מקצועי ומושלם, יקשו עליכם להפיק ממנו את המקסימום הרצוי ואולי אפילו יגרמו לכם גם להפסדים. אתרי אינטרנט הם כבר מזמן לא עניין של מספר דפים מקושטים עם מסר פשוט או טלפון ליצירת קשר בלבד. כיום, אתרי אינטרנט הם מפגן מרשים של עיצוב, תוכן, מסרים, מסחריות, ומה לא. אין להעלות על הדעת כי אתם תהיו אלו שתתקעו לעצמכם "גול עצמי" בכך שתבחרו בחברת אחסון אתרים שלא תוכל לדאוג לכך שתפקוד האתר יהיה רציף, וכשתופיע חלילה תקלה מסוימת לא יהיה מי שיפתור אותה בשלמות. שרות של אחסון אתרים בצורה נכונה ואיכותית ידאג לתת לכם את היתרון של אתר "חי" ודינאמי שפועל באיכות המתחייבת בתחרות העצומה של המרחב הווירטואלי. חשוב מאוד לוודא כי חברת אחסון אתרים עמה אתם עומדים לעשות עסקה נותנת לכם מענה טלפוני אמיתי לפחות בימי העבודה. רוב החברות לאחסון אתרים הקיימות בשוק אינן נותנות מענה טלפוני לצורך תמיכה וכל התמיכה נעשית דרך שליחת אי מייל לחברה. כמובן שדבר זה אינו מספק מענה הולם ללקוח אשר נתקל בבעיה דחופה ואינו יכול לחכות שעות לתשובה באי מייל, כשלעתים גם היא אינה פותרת את בעיותיו. חלק אחר מהחברות נותן תמיכה טלפונית, אך בתשלום נוסף, והן מצניעות את הדבר לפני סגירת עסקה, לכן חשוב לוודא שתקבלו תמיכה טלפונית חינם בכל שעות היום.

תמיכה ב AJAX/ תמיכה ב LINQ אחסון אתרים שרתי MS SQL 2005-2008 אחסון אתרים שרתי Windows 2008 אחסון אתרים תמיכה ב ASP.Net 3-5-4 אחסון אתרים שרתי My Sql אחסון אתרים