VIP HOSTING אחסון אתרים מקצועי טל - 08-8690689 | צור קשר

כל השאלות שעליכם לשאול לפני שתבחרו ספק ענן

חיפוש דומיין
.www
חיפוש דומיין

אחסון אתרים :
ASP.NET 4.0 אחסון
אחסון ASP.NET 4.0
ASP.NET 3.5 אחסון אתרים
אחסון אתרים ASP.NET 3.5
Windows 2008 Server אחסון
אחסון Windows 2008 Server
Windows 2003 Server אחסון
אחסון Windows 2003 Server
SQL 2008 Database אחסון
אחסון SQL 2008 Database
SQL 2005 Database אחסון
אחסוןSQL 2008 Database
AJAX Windows אחסון
אחסון AJAX Windows אחסון
Centos + Apache
אחסון Centos + Apache
mySQL תמיכה ואחסון מסד נתונים
תמיכה ואחסון מסד נתונים mySQL
אחסון אתרים - קוד פתוח
אחסון אתרים - קוד פתוח
wordpress, joomla,drupal


עדכונים ומבצעים:

חדש! חשבונות ריסלרים VIP!
מגוון חשבונות ריסלרים החל מ 156 ש"ח לחודש
לפרטים נוספים

קרא עוד...

 שרת SQL ייעודי נוסף עבור לקוחות אחסון אתריים


קרא עוד...

שרת VPS - עבור אתר חוג


קרא עוד...

פתרונות אחסון שרתים VPS Cloud - "מחשוב ענן" - חדש ב VIP-Hosting


קרא עוד...

כל השאלות שעליכם לשאול לפני שתבחרו ספק ענן

אם בעבר בעלי עסקים עדיין שאלו את עצמם האם הם זקוקים לפתרון מחשוב\ספק ענן (Cloud Storage) הרי שכיום השאלה היא לא האם יש צורך בספק ענן אלא באיזה ספק לבחור? במאמר שלפניכם נתייחס לשאלות שחשוב לשאול ולשיקולים המנחים שעליהם יש לתת את הדעת לפני שבוחרים את הספק המתאים ביותר לצרכים האינדיבידואליים של העסק שלכם.

מוניטין מוכח המגובה במשאבים כלכליים הוא המפתח לבחירת הספק

השאלה החשובה ביותר שעליכם לשאול היא מיהי החברה שמבקשת להעניק לכם את שירותי הענן שלה משום שככל שהחברה גדולה, מנוסה ומבוססת יותר כך גדל הסיכוי שמלכתחילה היה באפשרותה להשקיע משאבים גדולים יותר בתשתית ענן אמינה, יציבה ומאובטחת יותר. בהקשר הזה, כדאי כמובן לבדוק את לקוחות העבר והווה שלהם סיפקה או מספקת החברה שירותים דומים.

שירות ענן טוב הוא כזה שיאפשר לכם לגשת למידע המגובה במהירות הבזק וזאת באופן שלא יעכב עוד יותר את קצב העבודה במידה והשרתים המרכזיים שלכם קרסו באופן זמני. שירות ענן איכותי הוא גם זה שיהיה מאובטח מסביב לשעון באמצעות מערכות האבטחה המתקדמות ביותר באופן שימנע חדירה לא מורשית. מעבר לכך, עליכם גם לוודא שלא בחרתם בחברה לא מוכרת שעלולה לסגור את שעריה מהיום למחר. במובן הזה, ככל שהמותג של החברה יהיה מוכר יותר וככל שמשאביה הכלכליים ניכרים יותר – כך גדל הסיכוי שתוכלו להיות שקטים ורגועים. 

זמינות טכנית בכל רגע נתון

לאור העובדה שחלק ניכר מהעסקים הזקוקים לשירות ענן עובדים גם עם לקוחות הנמצאים מחוץ לישראל הרי שהתקלה יכולה להתרחש בכל רגע נתון ולהשפיע כתוצאה מכך במישרין על הכנסותיה של החברה שלכם. בדיוק מהסיבה הזו עליכם לבחור בפתרון מחשוב ענן שיציע לכם מעטפת תמיכה שתאפשר לכם או למי מנציגכם ליצור קשר עם נציגי תמיכה ו\או נציגי שירות טכני מסביב לשעון – כל יום – כל היום. 

התאמה לצרכים המשתנים של העסק

כשתבחרו בספק ענן זה או אחר תידרשו להציג בפניו את מפת הצרכים הבסיסיים של העסק שלכם בכל הקשור לנפח האיחסון, עומסי הגישה הצפויים על השרתים וכיוצא באלה. לפני שאתם בוחרים את הספק שלכם וודאו שמדובר בספק שיאפשר לכם לבצע התאמות ללא דיחוי במקרה הצורך – וזאת באופן שלא יפגע כהוא זה בתהליך העבודה. לשם המחשה, אם בתחילת הדרך צפיתם שכמות המבקרים באתר שלכם לא תהיה גדולה מאוד ולא תחרוג מרף עליון מסוים שקבעתם, אך בשלב כלשהו השקתם מוצר חדש שיצר עמוס מבורך אך גם בלתי צפוי על האתר ועל השרתים, הרי שיהיה עליכם להיות מוכנים מבעוד מועד לכל תרחיש ולוודא שגם הספק שלכם יידע לבצע את ההתאמות הנדרשות באופן מיידי מעכשיו לעכשיו.

גמישות בתשלום עבור השירותים

לבסוף, היכולת לספק מענה מודולרי ומשתנה העולה בקנה אחד עם הצרכים הטכניים של העסק, צריכה לבוא לידי ביטוי גם במדיניות התמחור של הספק. במילים אחרות, וודאו שאתם מסכמים עם ספק פתרונות המחשוב שלכם על מדיניות תמחור גמישה אשר יכולה להשתנות בהתאם למידת העומס ותקופות השיא והשפל של העסק שלכם.

המאמר נכתב על ידי חברת  ERGפתרונות מחשוב לעסקים

תמיכה ב AJAX/ תמיכה ב LINQ אחסון אתרים שרתי MS SQL 2005-2008 אחסון אתרים שרתי Windows 2008 אחסון אתרים תמיכה ב ASP.Net 3-5-4 אחסון אתרים שרתי My Sql אחסון אתרים